Вверх

Наш дизайнерський відділ - це команда, яка в найкоротші терміни може створити логотип, маючи тільки Вашу ідею, і чітко знаючи Ваші задачі.Всього за 1 день ми створимо ЛОГОТИП - і Ви отримаєте те, що стане назвою і Вашим стилем, який візуально виділяється серед інших - важливим елементом Вашого бізнесу - Вашим особистим БРЕНДОМ.Перед тим, як приступити до розробки логотипу, дизайнер ознайомлюється з Вашою діяльністю і сферою Вашого бізнесу, знайомиться з Вами особисто. Ви поговорите, трохи розкажете про себе, Ваші погляди, переконання, те як Ви думаєте і бачите Вашу назву. Також Ви можете показати приклади тих логотипів, які Вам до душі. І тільки тоді дизайнер починає розробляти логотип. Адже буває вкрай важливим, щоб назва відповідала стилю Власника!

Наш головний дизайнер - Сергій СПЕКТОР працює в індустрії дизайну з 1997 року і має численне портфоліо успішних і відомих нині назв - логотипів, торгових марок.Сергій СПЕКТОР проживає в Ізраїлі, проте ми маємо унікальну можливість працювати з закордонними фахівцями високого рівня. Адже для нас важливий результат, а наша мета - якість! А також величезний плюс для Замовника - в процесі розробки Ви будете спілкуватися безпосередньо з дизайнером, минаючи секретарів і менеджерів.

Погодьтеся, що завдяки такому відповідальному підходу до справи ми явно відрізняємося від інших.Ми детально і чітко знаємо весь процес створення логотипу з першого нарису і до кінцевого продукту.Варто відзначити, що в будь-якому місті Ви можете і самі побачити приклади наших робіт. Ресторатори - особлива група наших клієнтів. Їм потрібна не тільки візуальна ідентифікація і реклама, але і проведення акції і заходів з оформленням залів, з флаєрами, буклетами та т. д.Також ми зможемо розробити логотип і корпоративний фірмовий стиль - це сукупність візуальних, графічних і текстових елементів, що ідентифікують належність до конкретної компанії і відрізняють її від конкурентів.

Фірмовий стиль компанії:


  • логотип компанії

  • бланк візитної картки

  • фірмовий бланк

  • фірмовий конверт

  • фірмова папка

  • фірмове меню


Вартість (ціна) створення фірмового стилю визначається в залежності від вмісту і кількості пропонованих варіантів. Обов'язково напишіть нам, або сьогодні ж зв'яжіться з нами - ми прорахуємо і повідомимо вартість розробки Вашого фірмового стилю!


Порядок роботи:


  • Обговорення деталей проекту розробки логотипу / фірмового стилю і підписання договору

  • Оплата рахунку

  • Створення логотипу

  • Затвердження логотипу


Розробка фірмового стилю на основі затвердженого логотипу. Фірмовий стиль, а саме його перші варіанти Ви зможете отримати через 3-4 дня. Внесення змін на основі Ваших коментарів і зауважень займе ще 1-2 дня.

Приклади робіт дизайнера

Залишилися питання?Заповнюючи будь-яку форму замовлення або зворотного зв'язку на сайті, Ви підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних відповідно до умов конфіденційності.